Учасники
І категорія
1. Стогнушенко Діана
2008 р. н., Україна, м. Костянтинівка
Костянтинівська школа мистецтв, 3 клас,
викладач Бондаренко Л.М.
Міжнародний конкурс юних піаністів
пам'яті С. Ріхтера (м. Житомир, 2017 р.)
– І премія; VІІІ Міжнародний конкурс
молодих піаністів «Слобожанська
фантазія» (м. Суми, 2017 р.) – І премія;
Всеукраїнський конкурс-фестиваль
«Українське намисто» (м. Краматорськ,
2017 р.) – Гран-Прі.
Програма:
1. Ф. Шопен Вальс тв.64 № 1 Ре-бемоль мажор
2. С. Борткевич «Таємничий незнайомець»,
«Пташиний етюд», «Шторм»
2. Печеновська Ілона
2007 р. н., Україна, м. Чернігів
ЧДМШ №1 ім. С. Вільконського, 3 клас,
викладач Нестеренко Н.М.
Всеукраїнський конкурс-фестиваль
«Зоряні Мости» (м. Київ, 2016 р.) –
Гран-Прі; V Міжнародний
інструментальний конкурс Євгена
Станковича (м. Київ, 2017 р.) - II премія;
Міжнародний фестиваль-конкурс
«Соняшник» (м. Київ, 2017 р.) -
Гран-Прі.
Програма:
1. Ф. Шопен Ноктюрн №20 до-дієз мінор
2. О. Білаш «Танець Буратіно»

3. Терещенко Єгор
2007 р. н., Україна, м. Новомосковськ
Новомосковська школа естетичного
виховання ім. М. Бровченка, 4 клас,
викладач Макарова Н.О.
ХХІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс
української та польської музики ім.
Ф. Шопена (м. Дніпро, 2017 р.) –
І премія; VI Всеукраїнський конкурогляд
юних піаністів ім. О. Вериківської
(м. Київ, 2017 р.) - І премія;
Всеукраїнський конкурс-фестиваль
«Весняний зорепад» (м. Київ, 2017 р.) -
Гран-Прі.
Програма:
1. Ф. Шопен «Контрданс» Соль-бемоль мажор
2. Л. Шукайло «Експромт»
4. Морозов Дмитро
2007 р. н., Україна, м. Кривий Ріг
Криворізька міська музична школа №3,
4 клас, викладач Трофімова І.І.
Всеукраїнський конкурс-фестиваль
«Сузір'я талантів» (2016 р.) – І премія;
Міжнародний фестиваль «Золотий
зорепад» (м. Київ, 2016 р.) – І премія;
ХХІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс
української та польської музики ім. Ф.
Шопена (м. Дніпро, 2017 р.) – І премія.
Програма:
1. Ф. Шопен Мазурка №52, Мазурка тв.63 № 2
2. Ф. Шопен Вальс тв.61 №1
3. Т. Ростимашенко «Чаклун»

5. Шеметов Богдан
2008 р. н., Україна, м. Харків
ХДМШ №5 ім. М. Римського-Корсакова, 5 клас,
викладач Дзялик А.М.
ІХ Міжнародний фестиваль «Золотий Орфей»
(м. Дніпро, 2017 р.) – ІІ премія.
Програма:
1. Ф. Шопен Вальс тв.69 №2
2. Л. Шукайло «Барабан»
6. Сєда Орина
2004 р. н., Україна, м. Костянтинівка
Костянтинівська школа мистецтв, 5 клас,
викладач Бондаренко Л.М.
III Відкритий конкурс української
фортепіанної музики ім. І. Карабиця (м.
Дзержинськ, 2015р.) – Лауреат I премії;
Міжнародний конкурс-фестиваль
«Смерекові дива» (м. Івано-Франківськ,
2017 р.) – Лауреат; ХХI Всеукраїнський
фестиваль-конкурс української та
польської музики ім. Ф. Шопена
(м. Дніпро, 2017р.) – Лауреат.
Програма:
1. Ф. Шопен Скерцо №2 тв.31 сі-бемоль мінор
2. А. Караманов «Два танці»

7. Селянко Софія
2005 р. н., Україна, м. Дніпро
ДШУК ім. О. Гончара, 6 клас, викладач
Притула І.А.
IX Міжнародний конкурс «Романтизм - витоки
та горизонти» пам'яті О. Гнесиної
(м. Москва, Росія, 2017 р.) - Лауреат ІІІ премії;
Міжнародний конкурс юних
піаністів (м. Женева, Швейцарія, 2017 р.)
– Дипломант;
І Відкритий конкурс піаністів «Віртуозні
самоцвіти» (м. Львів, 2017 р.) – І місце.
Програма:
1. Ф. Шопен Експромт тв.29 № 1
2. І. Шамо «На гулянці» з циклу «Картинки
російських живописців»
8. Скурту Марія
2005 р. н., Молдова, м. Кишинів
КДМШ ім. А. Стирі, 6 клас, викладач
Прижеловська Т.М.
Міжнародний конкурс ім. Є. Коки
(м. Кишинів, Молдова) – Дипломант.
Програма:
1. Ф. Шопен Вальс тв.69 №2
2. Шт. Няга «Гумореска»

9. Сю Дзисун
2005 р. н., Китай, м. Пекін
Пекінський коледж оперного та
музичного мистецтва, 7 клас, доцент Чжай Ши
Міжнародний конкурс (м. Відень, Австрія,
2017 р.) – І премія.
Програма:
1. Ф. Шопен Балада №1 тв.23 соль
мінор
2. Ф. Шопен Етюд тв.10 №2
3. К. Віленський «Все, що ви є» на
джазові та класичні теми
10. Небаба Анна
2005 р. н., Україна, м. Київ
КССМШ ім. М. Лисенка, 7 клас,
викладач Толпиго Н.К.
IV Міжнародний конкурс Є. Станковича
(м. Київ, 2016 р.) - І премія у номінації
«Соліст з оркестром»; XI Міжнародний
конкурс молодих піаністів пам'яті В.
Горовиця - ІІ премія; VII Міжнародний
конкурс молодих піаністів (м. Тбілісі,
Грузія, 2017р.) - І премія та спеціальний
приз.
Програма:
1. Ф. Шопен Скерцо №1 тв.20 сі мінор
2. М. Скорик «Бурлеска»

11. Бянова Дарина
2004 р. н., Україна, м. Херсон
ХДМШ №4, 7 клас, викладач
Солгутовська Г.Л.
Всеукраїнський конкурс юних піаністів
ім. В. Косенко (м. Київ, 2016 р.) -
Лауреат; ХV Всеукраїнський конкурс
ім. Л. Бетховена (м. Харків, 2017 р.) –
Лауреат; Міжнародний фестивальконкурс
«Квітуча країна» (м. Умань,
2017 р.) – Лауреат.
Програма:
1. Ф. Шопен Експромт тв.29 Ля-бемоль мажор
2. Я. Степовий «Прелюд пам'яті Т. Шевченка»
12. Солодарь Валерія
2004 р. н., Україна, м. Одеса
ОДМШ №5, 7 клас,
викладач Яцинюк О.В.
Міжнародний конкурс піаністів «Мелос»
(м. Рим, Італія, 2017 р.) – І премія; ІІ
Міжнародний музичний конкурс
(м. Женева, Швейцарія, 2017 р.) – І
премія; ХХІV Міжнародний конкурсфестиваль
«Свято дитинства» (м. СанктПетербург,
Росія, 2017 р.) – І премія; ІІІ
Міжнародний музичний конкурс
(м. Токіо, Японія, 2018 р.) – І премія.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.10 №9
2. Ф. Шопен Ноктюрн тв.72 №1
3. І. Беркович «Токата»

13. Малахова Аліса
2004 р. н., Україна, м. Дніпро
ДДМШ №15, 7 клас, викладач
Костаньянц Т.П.
ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс
самодіяльних композиторів-виконавців
(м. Казань, Росія, 2016р.) – Гран-Прі; ІX
Міжнародний конкурс музикантіввиконавц
ів «Романтизм – витоки та
горизонти» (м. Москва, Росія, 2017 р.) –
Лауреат ІІІ премії; ІІІ Всеукраїнський
фестиваль-конкурс музичного мистецтва
«Дніпровські хвилі» (м. Дніпро, 2017р.)
– Лауреат І премії (у номінації
«композитор-виконавець»).
Програма:
1. Ф. Шопен Ноктюрн тв.55 №1
2. А. Малахова «Екібана», «Мінливий настрій»
14. Фатьянов Руслан
2003 р. н., Україна, м. Харків
ХДМШ №13, 7 клас, викладач
Максимова Н.Д.
Програма:
1. Ф. Шопен Ноктюрн тв.9 №2
2. П. Захаров «Нічний експрес»



ІІ категорія
1. Богодиста Анастасія
2002 р. н., Україна, м. Київ
КССМШ ім. М. Лисенка, 8 клас,
викладач Абаєва Т.В.
Міжнародний конкурс юних піаністів
(м. Каварна, Болгарія, 2011 р.) – ГранПр
і; VІІІ Всеукраїнський конкурс
«Класичний меридіан» (м. Київ, 2012 р.)
– Лауреат; Відкритий конкурс дитячих
ансамблів «Камерата» (м. Полтава,
2015 р.) – І місце.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.10 №9
2. Ф. Шопен Полонез тв.40 №1 Ля мажор
3. М. Скорик Партита № 5 «Вальс»
2. Карпенко Сергій
2002 р. н., Україна, м. Дніпро
Музичний коледж ДАМ ім. М. Глінки,
І курс, професор Чеснокова Н.Ю.
Всеукраїнський фестиваль української та
польської музики ім. Ф. Шопена
(м. Дніпро, 2016 р.) - Лауреат; ХVІІ
Міжнародний конкурс-фестиваль
«Акорди Хортиці» (м. Запоріжжя,
2017р.) - Лауреат у номінаціях «соліст-
інструменталіст» та «соліст з
оркестром».
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.10 №5
2. Ф. Шопен Скерцо №1 тв.20 сі мінор
3. І. Шамо «Танець вівчарів» з сюїти
«Гуцульські акварелі»

3. Папієва Кристина
2002 р. н., Україна, м. Київ КССМШ
ім. М. Лисенка, 10 клас, професор Федо-
ров Б.Г.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюди тв.10 №4, тв.25 №11
2. Ф. Шопен Мазурки тв.17
3. В. Косенко Етюд №8 тв.8
4. Шишлянкова Тетяна
2002 р. н., Україна, м. Дніпро
Музичний коледж ДАМ ім. М. Глінки,
І курс, викладач Житна Ю.В.
Всеукраїнський конкурс «Нейгаузівські
музичні зустрічі» (м. Кропивницький,
2016 р.) – Лауреат; Всеукраїнський
фестиваль української та польської
музики ім. Ф. Шопена (м. Дніпро,
2017 р.) – Лауреат; IV Міжнародний
музичний конкурс (м. Рим, Італія,
2017 р.) – Лауреат.
Програма:
1. Ф. Шопен «Блискучі варіації» тв.12
2. Ф. Шопен Етюд тв.10 №12
3. М. Скорик Партита №5 «Прелюдія», «Вальс»

5. Кидора Ангеліна
2001 р. н., Україна, м. Львів
ЛССМШ ім. С. Крушельницької, 10 клас,
викладач Закопець Л.С.
Міжнародний конкурс юних піаністів
(м. Прага, Чехія) – ІІ премія.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.10 №4
2. Ф. Шопен Балада №1 тв.23 соль мінор
3. Б. Фільц «Київський триптих»
6. Мирошниченко Микола
2001 р. н., Україна, м. Харків
Харківське музичне училище
ім. Б. Лятошинського, І курс,
викладач Левандовський М.Ю.
Всеукраїнський конкурс юних піаністів
пам'яті С. Ріхтера (м. Житомир, 2017 р.) –
І премія; V Міжнародний
інструментальний конкурс Євгена
Станковича (м. Київ, 2017 р.) – І премія;
Міжнародний конкурс ім. В. Горовиця
(м. Київ, 2017 р.) – ІV премія; XXI
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
української та польської музики ім.
Ф. Шопена (м. Дніпро, 2017 р.) - Гран-Прі.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.25 №11
2. Ф. Шопен Скерцо №2 тв.31 сі-бемоль мінор
3. О. Нежигай Соната

7. Штирбу Олександр
2001 р. н., Україна, м. Дніпро
Музичний коледж ДАМ ім. М. Глінки,
ІІ курс, викладач Адлуцький Г.В.
Всеукраїнський конкурс юних виконавців
ім. Л. Бетховена (м. Харків,
2017 р.) – І премія; V Міжнародний
інструментальний конкурс Євгена
Станковича (м. Київ, 2017 р.) – І премія;
IV Міжнародний музичний конкурс
(м. Рим, Італія, 2017 р.) – ІІ премія.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.25 №12
2. Ф. Шопен Скерцо №2 тв.31 сі-бемоль
мінор
3. Л. Ревуцький Прелюдія тв.7 №1
8. Бойко Алісія
2001 р. н., Польща, м. Варшава
ЗПСМ №4 ім. К. Шимановського,
ІІ курс, викладач Агнешка Пшемик-Бриля
Міжнародний конкурс «Sforzando»
(м. Берлін, Німеччина, 2008 р.) – ІІ премія;
Міжнародний конкурс ім. Антона
Рубінштейна (м. Санкт-Петербург, Росія,
2008 р.) – ІІ премія; Міжнародний конкурс
(м. Августів, Польща, 2014 р.) – ІІІ премія.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.25 №11
2. Ф. Шопен Скерцо №1 тв.20 сі мінор
3. М. Магін «Токата»

9. Габрук Анна
2001 р. н., Україна, м. Харків
Харківське музичне училище
ім. Б. Лятошинського, ІІ курс, викладач
Чередниченко О.В. ХІІ Міжнародний
конкурс ім. Ф. Шопена (м. Нарва, Естонія,
2018 р.)
– участь.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.25 №10
2. С. Борткевич «Гавот-Каприз» тв.3 №3
3. Ф. Шопен «Andante spianato та
великий блискучий полонез» тв.22
10. Коваленко Софія
2001 р. н., Україна, м. Кривий Ріг
Криворізький обласний музичний
коледж, ІІ курс, викладач Кратінова М.М.
Всеукраїнський конкурс «Нейгаузівські
музичні зустрічі» (м.Кропивницький,
2016 р.) – Лауреат; ХХІ Всеукраїнський
фестиваль української та польської
музики ім. Ф. Шопена (м. Дніпро,
2017 р.) – Лауреат; VІ Всеукраїнський
конкурс фортепіанних ансамблів та
концертів (м. Дніпро, 2017 р.) – І місце.
Програма:
1. Ф. Шопен Вальси тв.64 №1, тв.34 №2
2. Ф. Шопен Етюд тв.25 №2
3. М. Колесса «Скерцо»

11. Тянь Цзикі
2000 р. н., Польща, м. Бигдощ Академія
музики ім. Фелікса Нововежського, м. Бигдощ,
0 клас, професор Катажина Райс
ХVІІ Відкритий конкурс Гонконг-Азія, 2012 р.
– ІІ премія; ІІІ Міжнародний
конкурс юних піаністів Тихоокеанського
регіону, 2013 р. – ІІ премія.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.10 №5
2. Ф. Шопен Балада №1 тв.23 соль мінор
3. С. Монюшко – Г. Мельцер «La Fileuse»
(«Дзиґа»)
12. Майборода Максим
1999 р. н., Україна, м. Дніпро
Музичний коледж ДАМ ім. М. Глінки,
ІV курс, викладач Тарасенко А.В.
Всеукраїнський фестиваль української та
польської музики ім. Ф. Шопена
(м. Дніпро, 2013 р.) – І премія;
Міжрегіональний конкурс ім. Л. Гінзбург
(м. Одеса, 2017 р.) – ІІІ місце.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.25 №11
2. А. Зіменко Етюд №2 до мінор
3. Ф. Шопен Скерцо №3 тв.39 до-дієз
мінор

13. Дорошенко Олексій
1998 р. н., Україна, м. Сєвєродонецьк
Сєвєродонецький коледж культури і
мистецтв ім. С. Прокоф'єва, ІV курс,
викладач Склярова Н.В.
ХVI Всеукраїнський конкурс
«Нейгаузівські музичні зустрічі»
(м. Кропивницький, 2016 р.) – II премія;
VIII Відкритий конкурс української
фортепіанної музики ім. І. Карабиця
(м. Бахмут, 2016р.) – ІІ премія;
V Міжнародний інструментальний
конкурс Євгена Станковича (м. Київ,
Програма: 2017 р.) – Лауреат I ступеня.
1. Ф. Шопен Етюд тв.25 №10
2. Ф. Шопен Балада №1 тв.23 соль мінор
3. І. Карабиць 3 прелюдії з циклу «24 прелюдії
для фортепіано»
14. Кунічкіна Вероника
1998 р. н., Республіка Білорусь,
м. Мінськ
Білоруська державна академія музики,
І курс, доцент Громова Н.С.
IV Міжнародний молодіжний конкурс
камерних ансамблів та фортепіанних
дуетів ім. О. Гнесіної (м. Москва, Росія) -
III премія; ХVІІІ Міжнародний
академічний конкурс камерної музики
(м. Юрмала, Латвія, 2017 р.) – ІІІ премія.
Програма:
1 .Ф. Шопен Ноктюрн тв.62 №2 Мі мажор
2. Ф. Шопен Етюд тв.25 №1
3. В. Кунічкіна «Прелюдія»

15. Нінікелашвілі Сосо
1998 р. н., Грузія, м. Телаві
Тбіліська державна консерваторія, ІІ курс,
професор Манана Гоцерідзе
ІІІ Національний музичний конкурс
(м. Боржомі, Грузія, 2014 р.) – Диплом і
спеціальний приз; V Міжнародний
конкурс-фестиваль (Туреччина, 2015 р.)
– І премія.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.10 №2
2. Ф. Шопен Полонез тв.53 Ля-бемоль мажор
3. Р. Лагідзе «Рондо-Токата»
16. Антонічук Катерина
1998 р. н., Україна, м. Львів
Львівська національна музична академія
ім. М. Лисенка, І курс, викладач Драган М.Т.
Програма:
1. М. Лисенко «Другий концертний
полонез»
2. Ф. Шопен Скерцо №4 тв.54 Мі мажор
3. Ф. Шопен Етюд тв.10 №1




ІІІ категорія
1. Ковтюх Надія
1997 р. н., м. Київ, Україна
НМАУ ім. П. Чайковського, ІІ курс,
професор Павлова І.В.
Лауреат Всеукраїнського конкурсу у
номінації «Концерти» (м. Кривий Ріг,
2013 р.); Лауреат Всеукраїнського
конкурсу «Перспектива» (м. Донецьк, 2014 р.).
Програма:
1. Ф. Шопен Етюд тв.10 №12
2. Ф. Шопен Вальс тв.64 №1
3. Ф. Шопен «Полонез-Фантазія» Ля-бемоль
мажор
4. М. Римський-Корсаков – К. Віленський
«Політ джмеля»
3. Р. Лагідзе «Рондо-Токата»
2. Хоптинець Альона
1996 р. н., м. Київ, Україна
НМАУ ім. П. Чайковського, ІІІ курс,
викладач Фандєєва А.В.
Лауреат Всеукраїнського конкурсу
«Кампанелла», Всеукраїнського
конкурсу-огляду ім. О. Вериківської
(м. Київ).
Програма:
1. Ф. Шопен Ноктюрн тв.55 №2
2. Ф. Шопен «Баркарола»
3. Ф. Шопен Етюд тв.25 №11
4. П. Задерацький Прелюдія та фуга
№11 Сі мажор

3. Панченко Владислав
1995 р. н., м. Дніпро, Україна
Дніпропетровська академія музики ім. М. Глін-
ки, ІІІ курс, професор Чеснокова Н.Ю.
Лауреат всеукраїнських і міжнародних
конкурсів.
Програма:
1. Ф. Шопен Етюди тв.25 №3,4
2. Ф. Шопен Скерцо №3 тв.39 до-дієз
мінор
3. А. Філіпенко «Токата»
4. Коваль Богдан
1993 р. н., м. Банська Бистриця,
Словаччина
Національна академія мистецтв
м. Банська Бистриця, І курс
(магістратура), професор Маріан
Лапшанські
Лауреат всеукраїнських і міжнародних
конкурсів.
Програма:
1. Ф. Шопен Ноктюрни тв.48
2. Ф. Шопен Балада №4 тв.52 фа мінор
3. Ф. Шопен Етюд тв.10 №11
4. Є. Сухань «Токата»

5. Читайя Саломея
1991 р. н., м. Тбілісі, Грузія
Універсітет музики ім. Ф. Шопена,
м. Варшава, професор Єржи Романюк
Міжнародний конкурс (м. Боржомі,
Грузія, 2016 р.) – ІІ премія; Міжнародний
конкурс (м. Сабак, Сербія, 2016 р.) –
ІІ премія.
Програма:
1. М. Давіташвілі «Хорумі»
2. Ф. Шопен Ноктюрн тв.9 №2
3. Ф. Шопен Етюд тв.10 №5
4. Ф. Шопен Балада №4 тв.52 фа мінор
Адреса
49044, Україна , м. Дніпропетровськ,
вул. Ливарна, 10,
Товариство ім. Ф. Шопена. Оргкомітет.
http://chopinua.com
Контакти
Тел. для довідок: +38 (050) 176 5849, +38 (067) 717 9697, +38 (063) 421 5449
Е-mail: chopinua.konkurs@gmail.com, chopin.ukr@gmail.com
Соц. мережі