Лауреати XХІІ-го фестивалю-конкурсу української та польської музики ім. Ф. Шопена
Молодша група

1 премія

- Журжа Поліна, Дніпровська школа української культури та мистецтва ім. О. Гончара, 2 клас, викладач Кальченко Е.І.

2 премія

- Попов Роман, Дніпровська дитяча музична школа №14, 3 клас, викладач Дришлюк В.А.
- Котрікова Єлизавета Дніпровська школа української культури та мистецтва ім. О. Гончара, 2 клас, викладач Кальченко Е.І.

3 премія

- Декусар Єлизавета, Дніпровська дитяча музична школа №16, 1 клас, викладач Васильєва Н.Б.
- Черемпей Поліна, Дніпровська дитяча музична школа №12, 1 клас, викладач Шевченко Л.О.
- Мартиненко Софія,Дніпровська дитяча музична школа №6 ім. В. Скуратовського, 2 клас, викладач Голубєва О.С.
- Макарова Стефанія, Дніпровська школа української культури та мистецтва ім. О. Гончара, 3 клас, викладач Притула І.А.

4 премія

- Странніков Матвій, Криворізька міська музична школа №3, 1 клас, викладач Трофімова І.І.
- Савойський Денис, Дніпровська дитяча музична школа №14, 2 клас, викладач Пророка О.А.
- Свист Марія, Криворізька міська музична школа №3, 2 клас, викладач Трофімова І.І.
- Курилова Катерина, Школа культури і мистецтв, м. Синельникове, 2 клас, викладач Андрух Т.О.
- Тимошенко Анфіса, Дніпровська дитяча музична школа №9, 2 клас, викладач Ванжула І.О.
- Дрік Марія, Дніпровська дитяча музична школа №3, 2 клас, викладач Ситарська О.М.
- Пінєгіна Льоля, Дніпровська дитяча музична школа №19, 3 клас, викладач Павлинська-Клеймьонова Н.М.


Середня група

1 премія

- Бюньятов Ібрагім, Дніпровська дитяча музична школа №15, 4 клас, викладач Костаньянц Т.П.
- Убійська Анастасія Одеська середня спеціалізована музична школа ім. П. Столярського, 5 клас, викладач Кириченко Ф.Л.

2 премія

- Португальская Арина, Херсонська дитяча музична школа №4, 5 клас, викладач Солгутовська Г.Л.
- Петрова Яна, Дніпровська дитяча музична школа №10, 4 клас, викладач Скляр Т.А.
- Левіна Ізабель, Дніпровська дитяча музична школа №6 ім. В.Скуратовського, 5 клас, викладач Голубєва О.С.

3 премія

- Цуприк Олена, Дніпровська дитяча музична школа №14, 4 клас, викладач Дюдіна А.В.
- Гула Діана, Криворізька міська музична школа №1, 5 клас, викладач Нагорна О.А.

4 премія

- Ломтєва Вероніка, Дніпровська дитяча музична школа №13, 4 клас, викладач Кучинська Т.А.
- Тимофєєва Софія, Дніпровська дитяча музична школа №12, 5 клас, викладач Прийменко А.П.
- Хрипко Єлизавета, Криворізька міська музична школа №3, 5 клас, викладач Єрьоміна Т.І.
- Ярова Олена, Дніпровська дитяча музична школа №10, 5 клас, викладач Урясьєва Н.В.


Старша група

1 премія

- Кутовий Микита, Дніпровська дитяча музична школа №7, 7 клас, викладач Калашнікова К.А.
- Косьмін Олексій, Дніпровська дитяча музична школа №10, 7 клас, викладач Шаріна К.В.

2 премія

- Федько Яна, Криворізька міська музична школа №13, 8 клас, викладач Тряскова Л.О.

3 премія

- Сухачева Юліана, Дніпровська дитяча музична школа №6 ім. В. Скуратовського, 6 клас, викладач Барінова Л.І.
- Башмакова Анастасія, Дніпровська дитяча музична школа №19, 6 клас, викладач Павлинська-Клеймьонова Н.М.
- Лівікіна Єлизавета, Дніпровська дитяча музична школа №10, 8 клас, викладач Сидоренко Т.А.
- Щокін Владислав, Криворізька міська музична школа №1, 8 клас, викладач Терещенко Т.В.
Адреса
49044, Україна , м. Дніпропетровськ,
вул. Ливарна, 10,
Товариство ім. Ф. Шопена. Оргкомітет.
http://chopinua.com
Контакти
Тел. для довідок: +38 (050) 176 5849, +38 (067) 717 9697, +38 (063) 421 5449
Е-mail: chopinua.konkurs@gmail.com, chopin.ukr@gmail.com
Соц. мережі