Результати 2019
Молодша група:

І місце

Шевеленко Лука
м. Мелітополь, МДМШ №1
3 клас, викладач Демчук О.Г.

Попов Роман
м. Дніпро, ДДМШ №14
4 клас, викладач Дришлюк В.А.

Зеленяк Тимур
м. Кривий Ріг, КММШ №3
4 клас, викладач Новгородська Л.А.

ІІ місце

Сєнькова Варвара
м. Дніпро, ДДМШ №10
1 клас, викладач Макуха Г.М.

Декусар Єлизавета
м. Дніпро, ДДМШ №16
2 клас, викладач Васильєва Н.Б.

Джежело Михайло
м. Дніпро, ДДМШ №10
3 клас, викладач Самара Л.В.

ІІІ місце

Мартиненко Софія
м. Дніпро, ДДМШ №6 ім. В. Скуратовського
3 клас, викладач Голубєва О.С.

Тимошенко Анфіса
м. Дніпро, ДДМШ №9
3 клас, викладач Ванжула І.О.

Мельникова Єлизавета
м. Костянтинівка, Костянтинівська школа мистецтв
3 клас, викладач Бондаренко Л.М.

Дипломанти

Бессонова Віталіна
м. Харків, ХССМШІ
3 клас, доцент Руденко Н.І.

Береза Юліанна
м. Дніпро, ДДМШ №19
3 клас, викладач Павлінська-Клеймьонова Н.М.


Середня група:

І місце

Рогала Олівер
м. Дніпро, ДДМШ №12
5 клас, викладач Степановська О.В.

Бюньятов Ібрагім 2005 р. н.
м. Дніпро, ДДМШ №15
5 клас, викладач Костаньянц Т.П.

ІІ місце

Загородянський Дмитро
м. Дніпро, ДДМШ №12
5 клас, викладач Тімашова О.А.

Сухачова Юліана
м. Дніпро, ДДМШ №6 ім. В. Скуратовського
7 клас, викладач Баринова Л.І.

Захарова Софія
м. Харків, ХСШ №133 «Ліцей мистецтв»
8 клас, викладач Степанова Н.С.

ІІІ місце

Морозов Дмитро
м. Кривий Ріг, КММШ №3
5 клас, викладач Трофімова І.І.

Ткаленко Олександра
м. Львів, ЛССМШІ ім. С. Крушельницької
6 клас, викладач Гаврушко М.С.

Ткач Софія
м. Дніпро, ДДМШ №6 ім. В. Скуратовського
5 клас, викладач Коломієць Н.М.

Дипломанти

Скорич Олена, Кулікова Дар’я
м. Харків, ХДМШ №2 ім. П. Чайковського
4 та 5 клас, викладач Безкровна І.Б.

Валющева Дар’я
м. Дніпро, ДДМШ №14
5 клас, викладач Ухіна О.І.

Хейфець Юнна
м. Дніпро, ДДМШ №15
5 клас, викладач Муха І.І.

Заіченко Анастасія
м. Дніпро, ДДМШ №14
6 клас, викладач Дюдіна А.В.

Сухомлінова Таїсія
м. Харків, Школа естетичного виховання при ХМУ ім. Б. Лятошинського
8 клас, викладач Левандовський М.Ю.

Павленко Катерина
м. Харків, ХССМШІ
9 клас, доцент Руденко Н.І.


Старша група:

І місце

Богодиста Анастасія
м. Київ, КССМШІ ім. М. Лисенка
9 клас, викладач Абаєва Т.В.

Карпенко Сергій
м. Дніпро, Дніпропетровська академія музики, музичний коледж
ІІ курс, професор Чеснокова Н.Ю.

Бондаренко Антон
м. Дніпро, Дніпропетровська академія музики, музичний коледж
ІІ курс, професор Чеснокова Н.Ю.

ІІ місце

Муштай Софія
м. Київ, КССМШІ ім. М. Лисенка
10 клас, викладач Абаєва Т.В.

Говтва Єва
м. Харків, Харківське музичне училище ім. Б. Лятошинського
І курс, викладач Данилов В.В.

Гузійова Катерина
м. Кривий Ріг, КОМК ім. М. Глінки
ІІІ курс, викладач Тряскова Л.О.

ІІІ місце

Шишлянкова Тетяна
м. Дніпро, Дніпропетровська академія музики, музичний коледж
ІІ курс, професор Чеснокова Н.Ю.

Разуваєв Гліб
м. Харків, ХССМШІ
10 клас, доцент Руденко Н.І.

Авілов Дмитро
м. Львів, ЛССМШІ ім. С. Крушельницької
9 клас, викладач Закопець Л.С.

Пінаєва Уляна
м. Харків, ХССМШІ
10 клас, викладач Колєснікова О.Л.

Дипломанти

Приходько Евеліна
м. Харків
ХССМШІ, 9 клас, доцент Руденко Н.І.

Макарук Ганна
м. Харків
ХССМШІ, 10 клас, доцент Руденко Н.І.


Адреса
49044, Україна , м. Дніпропетровськ,
вул. Ливарна, 10,
Товариство ім. Ф. Шопена. Оргкомітет.
http://chopinua.com
Контакти
Тел. для довідок: +38 (050) 176 5849, +38 (067) 717 9697, +38 (063) 421 5449
Е-mail: chopinua.konkurs@gmail.com, chopin.ukr@gmail.com
Соц. мережі