Журі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української та польської музики ім. Ф. Шопена - Chopin Fest – XХV

м. Дніпро, 14-15 травня 2021 рокуНаталія Воробйова

Дорогі учасники!

Щиро вітаю усіх з відкриттям ХХV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української та польської музики ім. Ф. Шопена.

Ми знову проводимо його, на жаль, дистанційно, але сподіваємося, що наступного року вже обов’язково музика Шопена, як у всі попередні роки, знову зазвучить у концертних залах нашого міста.

У роботі журі беруть участь чудові музиканти, видатні виконавці та викладачі з великим досвідом виховання талановитої молоді, багато з яких вже отримали світове визнання.

Може і на цьому конкурсі відбудуться перші кроки нової зірки на довгому, але такому цікавому і прекрасному шляху до вершин високої майстерності та осягнення таємниць глибокого змісту музики.

Хай допоможе вам у цьому наполегливість, вірність обраним цілям і любов до незрівнянної музики великого Шопена.
Бажаю усім віри в свій талант і удачі!

Наталія Воробйова

Заслужений діяч культури Польщі
Член Міжнародної федерації шопенівських товариств при ЮНЕСКО
Президент Товариства ім. Ф. Шопена в Україні
Директор фестивалю-конкурсу української та польської музики ім. Ф. Шопена
Викладач вищої категорії Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки.


Павлова Ія В`ячеславівна

Професор Національної музичної академії України ім. П І. Чайковського.

Навчалася у Мінській державній консерваторії (класи професорів Г. Петрова, В.Епштейна, В.Шацького, доцента Л. Бессмєртної). Лауреат Національного конкурсу Білорусі. Закінчила аспірантуру Київської державної консерваторії імені П.І. Чайковського (клас професора Т.Кравченко). Стажувалася та отримала диплом у Московській державній консерваторії ім. П.І.Чайковського (клас професора Я.Мільштейна).

Багато уваги приділяє педагогічній роботі. Виховала 170 випускників, багато з яких ставали лауреатами престижних міжнародних конкурсів у різних країнах світу. Її випускники працюють викладачами НМАУ ім. П.І.Чайковського, Київському інституті музики ім. Р.Глієра, КССМШ ім. М.В.Лисенка, в музично-навчальних закладах України, США, Італії, Франції, Німеччини, Китаю, Чехії, Нідерландах, В`єтнаму, Куби.

І.В. Павлову запрошували головою журі міжнародних конкурсів піаністів в Італії, Австрії, Данії, Греції, Мальти, України. Неодноразово брала участь у журі Міжнародних конкурсів ім Ф.Шопена та Міжнародного фестивалю-конкурсу української та польської музики ім. Ф. Шопена у м. Дніпро.

Проводила майстер-класи та концерти студентів свого класу в консерваторіях та інших мистецьких навчальних закладах України, Китаю, В’єтнаму, Польщі. Брала участь та виступала з доповідями на міжнародних форумах у Польщі та Франції, присвячених творчості великого польського композитора Фридерика Шопена.


Горецька Наталія Вікторівна

Заслужений діяч мистецтв України, кандидат педагогічних наук, професор кафедри спеціального фортепіано Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського.

Навчалася в Одеській консерваторії ім. А.В. Нежданової (клас народної артистки України, професора Гінзбург Л.Н.). Закінчила Харківський інститут мистецтв ім. І.П. Котляревського (клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Мельнікової Н.О.), пройшла стажування у Московській консерваторії ім. П.І. Чайковського (клас народного артиста, професора Башкірова Д.О.).

Студенти класу Горецької Н.В. неоднаразово ставали лауреатами Національних та Міжнародних конкурсів, серед яких конкурс ім. Б.Сметани (Чехія), ім. Ф.Шуберта (Австрія), М. Юдіної (Росія), Future Stars (USA), "Amiglala" (Італія), а також конкурси на здобуття премії фірми "Bechstein" (Україна), на здобуття стипендії фірми "Yamaha" (ОАЕ) та багато інших.

Горецька Н.В. постійно працює в журі Міжнародних, Всеукраїнських фестивалів та конкурсів. Серед них "Mlody Wirtuoz" (Польща), "Bechstein" (Україна), "Пам’яті Людмили Гінзбург" (Україна), ім. Ф. Шопена (Україна), "Слобожанська фантазія" (Україна) та інші.


Федоров Борис Григорович

Заслужений артист України, концертний виконавець, доцент Національної музичної академії України ім. П.Чайковського. Закінчив Московську державну консерваторію ім. П.Чайковського та асистентуру-стажування, де навчався у класах професорів Гліба Аксельрода, Абрама Макарова, Тетяни Гайдамович, Олександра Бондурянського. Почесний професор Хунаньського університету в м.Іань (Китай).

Лауреат та дипломант міжнародних конкурсів піаністів у Порто, Сенегалі та Римі.

Багаторазово грав з симфонічним оркестром у Національній філармонії та в інших філармоніях України. Виступав з сольними концертами та виконував різноманітні програми у формі лекцій-концертів в Україні, США, Китаї, Нідерландах, Іспанії. Має велику кількість записів у Національній телерадіокомпанії України. Проводить концерти свого класу у багатьох містах України, Греції, Великобританії, Нідерландів, Китаю. Його студенти багаторазово ставали лауреатами міжнародних конкурсів в Іспанії, Чехії, Греції, Польщі, Естонії, Росії. Сербії. США, Італії. Швейцарії. Серед відомих піаністів, які починали творчий шлях в класі Бориса Григоровича В.Холоденко, О. Гринюк, Д. Жданов, А. Федорова,М.Головко,С.Бюркі.

Був запрошений в склад журі багатьох Національних та Міжнародних конкурсів. Автор ряду статей про проблеми виконавства та педагогіки.


Шевченко Тетяна Іванівна


Заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії, професор, завідувач кафедри "Фортепіано" Одеської національної музичної академії ім.А.В.Нежданової.

Яскравий представник одеської піаністичної школи. Студенти її класу багаторазово ставали переможцями міжнародних конкурсів піаністів в різних країнах Європи.

Проводила майстер-класи на міжнародних форумах в різних містах України, а також в Австрії (Відень), Польщі (Стальова Воля), в Центральній консерваторії Пекіна (Китай). Брала участь в складі журі Національних, Міжнародних конкурсів і форумів в Україні, Австрії, Фінляндії, Чехії, Італії, Португалії, Польщі, Росії.

Як піаністка із сольними концертами виступала в багатьох містах Росії, Великобританії, Польщі, України, Молдови, Китаю, Індії. З великим успіхом гастролювала з оркестром у США, Австрії, Греції, Німеччини, Ліхтенштейні та Швейцарії. Виступала в престижних концертних залах Європи та Америки, серед яких "Мюзік- Феррайн" (Відень) і "Карнегі-Хол" (Нью-Йорк).
Адреса
49044, Україна , м. Дніпропетровськ,
вул. Ливарна, 10,
Товариство ім. Ф. Шопена. Оргкомітет.
http://chopinua.com
Контакти
Тел. для довідок: +38 (050) 176 5849, +38 (067) 717 9697, +38 (063) 421 5449
Е-mail: chopinua.konkurs@gmail.com, chopin.ukr@gmail.com
Соц. мережі