Вітання учасникам CHOPIN FEST – XXIV
Дорогі друзі!

Цей 2020 рік видався дуже складним для всього людства, в тому числі і для музикантів. Опорожніли великі концертні зали, були перенесені, чи скасовані престижні конкурси, але Товариство ім. Ф. Шопена в Україні вирішило, що краще спробувати пристосуватися до цієї нової реальності, ніж відмінити наш традиційний конкурс.

І ми дуже раді, що це музичне свято, яке проходить у 210-річчя з дня народження Ф. Шопена та 30-річчя Товариства ім. Ф.Шопена в Україні, відбулося.

Я вітаю усіх переможців, учасників, викладачів та батьків з успішним завершенням цього вже ХХІV Всеукраїнського музичного змагання, яке дало можливість не тільки закріпити свої досягнення, а й отримати новий досвід і рухатися вперед.

Цей конкурс показав, що набагато зріс рівень виконавської культури учасників, що навіть маленькі діти з 1 категорії успішно вчаться володіти тонкими барвами звуковидобування, притаманними стилю великого Шопена. Більш дорослі впевнено освоюють дуже складні твори, а деяких виконавців вже можна сміливо назвати професійними артистами.

Дорогі юні і молоді музиканти! Бережіть свою любов до прекрасної музики Шопена, вчіться, розвивайтеся і прагніть до найвищих вершин майстерності! Бажаю всім здоров’я, успіху, великого і дуже цікавого творчого шляху!

Наталія Воробйова
Президент Товариства ім. Ф. Шопена в Україні
Адреса
49044, Україна , м. Дніпропетровськ,
вул. Ливарна, 10,
Товариство ім. Ф. Шопена. Оргкомітет.
http://chopinua.com
Контакти
Тел. для довідок: +38 (050) 176 5849, +38 (067) 717 9697, +38 (063) 421 5449
Е-mail: chopinua.konkurs@gmail.com, chopin.ukr@gmail.com
Соц. мережі