Переможці ХХV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української та польської музики ім. Ф. Шопена
Дипломи Лауреатів І ступеня

І категорія:

Шипуля Васіліса Синельниківська школа мистецтв, 4 клас, викладач Харіна Раїса Владленівна

ІІ категорія:

Стогнушенко Діана Костянтинівська школа мистецтв, 6 клас, викладач Бондаренко Лариса Миколаївна

ІІІ категорія:

Капелюш Даніїл Київський державний музичний ліцей ім. М.Лисенка, 9 клас професор Федоров Борис Григорович

ІV категорія:

Казнодій Владислав НМАУ ім. П.Чайковського, ІІІ курс, професор Павлова Ія В’ячеславівна


Дипломи Лауреатів ІІ ступеня

І категорія:

Декусар Єлизавета Дніпровська ДМШ №16, 4 клас, викладач Васильєва Нона Борисівна

ІІ категорія:

Басиста Олександра Черкаська дитяча школа мистецтв, 6 клас, викладач Талан Олена Василівна

Кривоніс Єлизавета Дніпровська ДМШ №1, 5 клас, викладач Архіпова Наталіїя Миколаївна

Магала-Ло Ніна Дніпровська ДМШ №3, 8 клас, викладач Сидорова Наталія Миколаївна

Кулікова Дар᾿я, Скорич Олена ( Номінація «Фортепіанний дует»)

Хаківська дитяча школа мистецтв №2 ім. П.Чайковського, 7 клас, викладач Безкровна Інеса Борисівна

ІІІ категорія:

Масло Ксенія Харківський фаховий музичний коледж ім.Б.Лятошинського, І курс
викладач Левандовський Михайло Юрійович

ІV категорія:

Ушакова Маргарита Харківський національний університет мистецтв
ім. І.Котляревського, ІІ курс магістратури
професор Горецька Наталія Вікторівна


Дипломи Лауреатів ІІІ ступеня

І категорія:

Паніотова Анна Дніпровська ДМШ №6, 2 клас, викладач Баринова Людмила Іванівна

Скляр Марія Дніпровська ДМШ №10, 4 клас, викладач Скляр Тетяна Анатоліївна

ІІ категорія:

Черемпей Поліна Дніпровська ДМШ №12, 4 клас, викладач Шевченко Людмила Олександрівна

Педан Лідія Харківська ДМШ №5 ім. М.Римського-Корсакова, 4 клас,
викладач Сурженко Ольга Григорівна

Шибанова Варвара Київська обл., Димерська ДМШ, 7 клас, викладач Саєнко Тетяна Юріївна

Морозов Дмитро Криворізька ДМШ №3, 7 клас, викладач Трофімова Ірина Іванівна

ІІІ категорія:

Зав’ялов Олександр Харківський фаховий музичний коледж ім.Б.Лятошинського,
І курс, викладач Чередниченко Ольга Вікторівна

Терещенко Тимофій Криворізька ДМШ №3, 8 клас, викладач Трофімова Ірина Іванівна

ІV категорія:

Тімофєєва Анастасія НМАУ ім. П.Чайковського, ІІІ курс, викладач Романова Аліна Володимирівна

Воскобойніков Яків Харківський національний університет мистецтв ім. І.Котляревського, аспірант, професор Горецька Наталія Вікторівна


Дипломи Дипломантів

І категорія:

Захарчук Марія Харківська ДШМ №2 ім.П.Чайковського, 3 клас, викладач Безкровна Інеса Борисівна

Гаєвська Софія Криворізька ДМШ №3, 2 клас, викладач Трофімова Ірина Іванівна

Мала Софія Дніпровська ДМШ №6, 1 клас, викладач Баринова Людмила Іванівна

ІІ категорія:

Михайльо Анастасія Дніпровська ДМШ №16, 6 клас, викладач Родіонова Юлія Миколаївна

Комісарова Анна Музична школа Дніпропетровської академії музики ім.М.Глінки,4 рівень викладач Начевна Анастасія Олегівна

Сьомченко Софія Оріхівська ДМШ ім .М.Сокіл, 8 клас, викладач Колотило Наталія Тарасівна
Адреса
49044, Україна , м. Дніпропетровськ,
вул. Ливарна, 10,
Товариство ім. Ф. Шопена. Оргкомітет.
http://chopinua.com
Контакти
Тел. для довідок: +38 (050) 176 5849, +38 (067) 717 9697, +38 (063) 421 5449
Е-mail: chopinua.konkurs@gmail.com, chopin.ukr@gmail.com
Соц. мережі